Evde Temizleme ve Ovma Tozları Nasıl Yapılır ve Kullanımı Nasıldır?

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...

Temizlik için kullanılan ürünlerin pekçoğunu evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğinizi biliyor musunuz? Marketlerden satın aldığınız ve onlarca katkı maddesi ile birlikte kullandığınız ürünler evinizdeki eşyalarınıza ve sizin sağlığınıza zarar veren konumlara ulaşabilirler. Bilhassa çocuk olan evlerde, bu kimyasal maddelerin kullanılması sağlık açısından büyük tehtit oluşturmakta ve sizler hijyen açısından bu maddeleri kullanmaya devam etme durumunda kalmaktasınız. Çözümü aslında oldukça kolay birkaç ip ucu ile sağlık kontrolünü elden bırakmadan da evinizde güvenli şekilde temizlik yapabilecek ve aile bireylerinin sağlığını koruyabileceksiniz. Evde temizleme ve ovma tozları nasıl yapılır ve kullanımı nasıldır diye soran siz hanımlar için cevabımız oldukça basit. Ovma tozları hayatınızı kolaylaştıracak nitelikte ve bilhassa da kullanım esnasında beyaz eşyalar başta olmak üzere eşyalarınızı çizmeden sizlerin hayatında büyük kolaylık oluşturmaktadır.

Evde Temizleme ve Ovma Tozları Yapışılı…

 • Temizleyici bir cins toprağı iyice döverek un kıvamına getirin
 • İçerisinde sabunu rendeliyerek toz haline getirin ve karıştırın
 • İsteğe göre hoş koku vermesi için esans ta ekleyebilirsiniz
 • Yüzeyleri çizmeden oluşan su lekelerini ve diğer kirleri hafif ovma işlemi ile kolaylıkla söküp atabilirsiniz

Sizler evlerine oldukça özen gösteren hanımlar olarak evinizdeki ahşap yüzeylerin temizlenmesinin aslında ne kadar zor olduğunun da bilincindesiniz. Günlük hayatın getirdiği kir, toz, çizilme ve bunun  gibi onlarca sebep ahşap yüzeylerin kirlenmesine ve yanlış temizleme yöntemleri yüzünden çabuk eskimesi ve size hızlı masraf çıkartmasına sebep olabilir. Aslında ahşap zeminler nasıl temizlenir sorusunun cevabı sanıldığı zor ve karmaşık değildir. Oldukça kolay ipuçları ile sizler de ahşap yüzeylerinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Evde Lavabo Açıcı Nasıl Hazırlanır? – Ekspres Evim
  3 ay önce

  […] ulaşmak istiyorsanız sizlere hemen güzel bir doğal reçete tarifini önerebiliriz. Evde Temizleme ve Ovma Tozları Nasıl Yapılır ve Kullanımı Nasıldır yazımızı inceleyebilir ve sitemizde diğer doğal tariflere de bir göz […]

  1
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com