Köpek Hırlaması Ne Anlama Gelir?

Köpek hırlaması
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Köpek hırlaması değişkendir ve hırlamayı köpeğinizin mimiklerini takip ederek izleyebilir ve hırlamanın tam olarak ne anlama geldiğini anlayabilirsiniz.

Köpek Hırlaması…

Derin Hırlama Ve Havlama; Bu durumda köpeğinizin dişleri görünür, kulakları diktir ve kuyruğu da havadadır. Bu durumda köpeğiniz savaşa hazırdır. Bu durum köpeğinizin öfkeli olduğunu ve her an saldırıya hazır olduğunu gösterir.

Orta Düzey Hırlama Ve Havlama; Bu durumda dişler gösterilmiştir, kulak yatıktır ve kuyruk bacaklarının arasındadır. Bu durumda köpeğiniz endişeli ve korkuyordur. Bu durumda köpeğiniz biraz endişelidir ve kendinden biraz daha az emindir ancak kendisini de savunacaktır. 

Orta Düzey Hırlama; Bu durumda dişler gösterilmez. Köpeğiniz bir olaydan hoşlanmadığını belirtiyor ve sizi uyarıyor. Ve eğer hoşlanmadığı bu durum devam ederse uyarmak için ısıracak ancak savaşmayacaktır.

Yüksek Sesle Hırlama; Bu durumda dişler gösterilmez. Bu hırlama türü yavruların oyun esnasında birlerine hırlamasıdır ve oyundan hoşlandıklarını ifade eder.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com