Mutfaktaki Güzellik Sırları

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Nasırları iyileştirmek, cildi yumuşatmak ve cildi canlandırmak için limona güvenebilirsiniz. Eğer bir yere gitmemiz gerekiyorsa cildinizde biraz limon sürüp 10 dakika kadar beklemeniz yeterlidir. Bu sayede cildiniz hem güzelleşecek hem de hızlı bir şekilde gerilecektir.

Bal …

Hem cildiniz, hem saçlarınız hem de işleriniz için bana güvenebilirsiniz. Ancak glikoz içeren ballardan uzak durmanız gerekir. Çünkü bu ürünler yardımcı olmak yerine daha çok zarar verir.

Yumurta …

Cildinizi gençleştirmek, güzelleştirmek ve cildiniz için gerekli olan bakımı yapmak için yumurtaya güvenebilirsiniz.

Tahıllar …

Buğday unu, yulaf unu ve yulaf ezmesi bildiğiniz gibi birçok maske tarifinde kullanılmaktadır. Ancak çavdar sadece saç bakımında kullanılır.

Süt Ürünleri …

Yeni birçok maske tarifi yoğurt krema süt ve lor peynirinin kullanıldığını biliyorsunuz. Bu ürünlerin içeriğindeki değerli yağlar sayesinde cildiniz hem canlının hem de hak ettiği besini alır.

Sirke …

Sirke hem sağlık hem temizlik hem de güzellik için kullanılan bir üründür. Ancak marketlerden aldığımız gerçek sirke değildir. Çünkü gerçek sirkenin içinde kaygan bir tabaka bulunur. Gerçek sirkenin görüntüsü tamamen bulanıktır.

Zeytinyağı …

Bebeklerinizin bile cildinde güvenle kullanabileceğiniz zeytinyağı el bakımı, ayak bakımı ve saç bakımında kullanılır. Ancak bu yağların en iyileri soğuk sıkım çiğ yağlardır.

ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com