Sirke İle Saçın Uzamasını Hızlandırmak

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...

Dönemsel ve mevsim değişikliklerine göre saçlarımız yıpranmakta ve uzaması durmaktadır. Aradan aylar geçmesine rağmen uzamayan saçlar canımızı sıkan boyutlara gelebilmektedir. Pahalı markaların ürünleri ve kötü şampuan kullanımı da saçlarımızın uzamasını engellemekte ve aradan aylar geçse de sanki bir avuç saçımız varmış hissine kapılmamızı sağlamaktadır. Bu duruma etken olan nedenlerden biri de yıpranan saç derisidir. Bu sebeple öncelikle saç derimize biraz hava aldırmak ve saç hücrelerini canlandırıcı tedaviler uygulamak durumundayız. Sirke saç tedavisinde mucizevi olarak görev almaktadır. Sirke kullanarak saçın uzamasını hızlandırmak oldukça kolay ve ekonomik yöntemdir. Bizleri pahalı markların saça bıraktığı kötü etkilerden uzaklaştırarak sağlıklı görünüm elde etmemizi sağlarlar.

Sirke İle Saçın Uzamasını Sağlayan Yöntemler…

 1. İki adet şeftali çekirdeğini iki bardak sirke ile kalınlaşana kadar kaynatın. Biraz soğuduktan sonra tülbent ile süzerek saç derisine msaj yaparak uygulayın. Yarım saat kadar bekledikten sonra iyice durulayın. Bu yöntem saç derinizi uyararak saç kölerinizi canlandırmaya yarayacak.
 2. Sirke her saç tipi için kullanılabilen bir üründür. Her yıkamada muhakkak saçını son kez sirkeli su ile durulamanız saçlarınızın sağlıklı uzamasını sağlayacak ve saç köklerini besleyecektir.

Saçlarımız oldukça önemlidir ve bakımını da doğru, doğal yollardan yapmak isteriz. Bu nedenle sirke den sonra saçlarınız için yumurta ile saç maskesi yapmaya ne dersiniz ?

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Evde Şampuansız Saç Nasıl Yıkanır? – Ekspres Evim
  2 ay önce

  […] saçlarınıza daha başka nasıl yardımcı olabileceğini bilmek mi istiyorsunuz? O halde Sirke İle Saçın Uzamasını Hızlandırmak yazımızı […]

  1
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com