Temizlik Yaparken Hayatınız Kolaylaşsın

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Temizlik yaparken hayatınız kolaylaşsın yazımızda evinizde sürekli yapmış olduğunuz temizlik işlerini çok daha kolay bir hale getirecek önerileri inceleme fırsatı bulacaksınız.

Temizlik Yaparken Hayatınız Kolaylaşsın …

  • Ampülleri temizlemenin en iyi yolu alkoldür. Ancak ampülün üst yüzeyi düz değil de pürüzlenmişse o zaman en iyisi ampülü soğan parçası ile silmektir. Sonrasında ampülün yüzeyinden temiz ve nemli bir bez ile geçin.
  • Cam temizliğinde bu sıralar eski usuller yerine hemen hemen her markette satılan mavi sular kullanılmaktadır. Bu mavi sular cam yüzeyleri sadece parlatmakla kalmıyor aynı zaman da hijyen sağlayıp çok daha uzun bir süre pürüzsüz kalmasını sağlıyor.
  • Çamaşırlarınızın ütü sonrasında bile çok güzel kokmasını istiyorsanız o zaman ütüleme sırasında ütü suyunun içerisine biraz lavanta özü ilave edin.
  • Renkli çamaşırlarınızın renklerini uzun bir süre boyunca canlı bir şekilde korumasını isterseniz durulama suyuna sirke eklemeyi alışkanlık haline getirmeniz gerekir.
  • Termoslarınızı kaldırdığınızda kötü kokuların içine sinmesini istemiyorsanız o zaman termoslarınızı saklarken kapaklarını kapatmayın.

Temizlik yaparken hayatınızın daha da kolaylaşmasını ve daha farklı temizlik bilgilerine ulaşmayı istiyorsanız o halde sizlere Kolay Temizlik Püf Noktaları yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com