Yapay İpek Döşemelikler Nasıl Temizlenir?

Yapay ipek döşemelikler
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...

Yapay ipek döşemelikler düzenli bir şekilde ve yumuşak bir fırça ile süpürülmelidir. Ancak kesinlikle fırçalanmamalıdır. Çünkü fırçalama demek tozun sadece dağılmasını sağlamak demektir.

Yapay İpek Döşemelikler…

Döşeme üzerindeki kirleri temizlemek için küçük bölümler halinde döşemenin üzerine kuru temizleme sıvısı uygulayın. Ancak sıvıyı uygulamadan önce döşemenin alt kısmında sıvıyı test edin.

Ancak leke ağır değil ise kuru temizleme sıvısı kullanmayın. Özellikle renksiz ve yağsız lekeleri temizlemek için temiz bir bezi ıslatın ve lekenin dış tarafından merkezine doğru silin.

Lekenin dış tarafını ise eski bir diş fırçası ya da tırnak fırçası ile sürterek dağıtın. Eğer leke hala temizlenmemişse o zaman lekenin üzerine buhar tutun ve yeniden fırçalayın.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Döşemelikler Sirkeyle Nasıl Temizlenir, Döşemeliklerde Sirkeyle Temizlik
  2 sene önce

  […] temizliği üzerinde daha fazla bilgi almak isterseniz o zaman birde yapay ipek döşemelikler nasıl temizlenir yazımıza da bir göz atmanızı […]

  2
 • İpek Giysiler Nasıl Temizlenir, İpek Giysiler Nasıl Yıkanır?
  2 sene önce

  […] temizlenir yazımıza başlamadan önce yapay ipek döşemeliklerinizi temizlemeniz gerekiyorsa yapay ipek döşemelikler nasıl temizlenir yazımıza bir göz atmanız […]

  1
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com