Yeni Annelere Mucize Çözümler

Yeni annelere mucize çözümler
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yeni annelere mucize çözümler arıyorsanız tam yerindesiniz. Çünkü sizlere çok işe yarayacak basit ama etkili çözümleri sunacağız.

Yeni Annelere Çözümler…..

Biberon; Biberonda meydana gelen tortuları temizlemek için şişeyi her zaman ki gibi kaynatırken kaynatma suyunun içine bu defa limon suyu ekleyin.

Bebeğinizi beslerken biberonu ılık bir şekilde tutmak için cam biberonun etrafını alüminyum bir folyo ile kaplamanız yeterli olacaktır.

Diş Çıkarma; Eğer diş çıkarma ile karşı karşıyaysanız ve bebeğiniz sürekli çiğneyecek bir şey arıyorsa o zaman ona ekmek verebilirsiniz. Özellikle bayat ekmekler bebeklerin hem çiğnemesi hem de dişlerini kaşımaları için idealdir. Bebeğinize ekmek verecekseniz bebeğinizin yemek yemeğe başladığından ve bu ekmek yüzünden boğulmayacağından emin olun.

Uyku Vakti; Bebeğiniz gece yemeği için uyandığında hemen ısıtıcılı bir bebek yastığını ılık ayara getirin ve bebeğinizin yatağına yerleştirin. Bebeğinizin başını yastığa yatırmadan önce ısıtıcıyı kapattığınızdan emin olun. Bu sayede bebeğiniz çok daha çabuk bir şekilde yeniden uykuya dalacaktır.

Çok Hareketli; Eğer bebeğiniz yatağından tırmanmaya ve odada kendi başına gezmeye karar verdiyse o zaman hemen bebeğinizin yatağının altına yumuşak oyuncaklarını ya da mümkünse küçük bir bebek yatağı koyun. Bu sayede bebeğiniz kendi yatağına tutunamazsa yere düştüğünde direk yatağa düşecek ve kendini incitmeyecektir.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com